Kouventoula forum!
Για να εισέλθετε στο φόρουμ πρέπει να γίνεται μέλη ή αν είστε ήδη να συνδεθείτε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Kouventoula forum!
Για να εισέλθετε στο φόρουμ πρέπει να γίνεται μέλη ή αν είστε ήδη να συνδεθείτε!
Kouventoula forum!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eurovision

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Eurovision Empty Eurovision

Δημοσίευση από KIRKI Πεμ Μαρ 03, 2011 9:43 am

Δεν μπορει να μην εχουμε τοπικ για την Eurovision....Razz



Πιστεύετε ότι θα περάσουμε τελικό? Razz
Παρολο που μου αρεσει ο Λουκας προτιμουσα την Νικκη για την Eurovision.
Ασε που με χαλαει αυτη η σμιξη στο τραγουδι του Λουκα. Rolling Eyes
KIRKI
KIRKI
member
member

Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2011
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Empty Απ: Eurovision

Δημοσίευση από Gavalas J Πεμ Μαρ 03, 2011 10:45 am

Εμένα αυτό μου άρεσε περισσότερο και νομίζω έχει ελπίδες....
Το τραγούδι της Νίκης ναι μεν ωραίο ακούγεται ευχάριστα αλλά θα ήταν ένα απ τα πολλά του είδους που έχουν πάει στο διαγωνισμό.....δεν γίνεται κάθε χρόνο να στέλνουμε ίδιου είδους καμμάτι....πέρυσι έγινε η αρχή και χαίρομαι που και φέτος το κομμάτι που θα πάει θα έχει έντονο ελληνικό στοιχείο !!! Happy
Gavalas J
Gavalas J
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 286
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Ηλικία : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Empty Απ: Eurovision

Δημοσίευση από KIRKI Πεμ Μαρ 03, 2011 11:21 am

Eγω δεν εχω τετοια κολληματα να ειναι ντε και καλα ελληνικο.Ενας διαγωνισμος τραγουδιου ειναι δεν θα αναδειχτει απο εκει η χωρα μας.
Τουλαχιστον να στελνουμε ενα ωραιο κομματι.Του Λουκα θα μου αρεσε περισσότερο αν ηταν σκετο ζεϊμπέκικο αυτος ο συνδιασμος με το ραπ εμενα με χαλαει.Βεβαια δεν το συζητω σε σχεση με τα χαλια που στελνουμε τις τελευταιες φορες ειναι πολυ καλυτερο.
KIRKI
KIRKI
member
member

Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2011
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Empty Απ: Eurovision

Δημοσίευση από gatos Πεμ Μαρ 03, 2011 6:32 pm

ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΡΥΘΜΟΣ ΤΟΥ ΖΕ Ι ΜΠΕΚΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ. ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΧΟΝΕΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΡΟΠΑΙΚΑ ΑΥΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΚΡΗΘΕΙ .....ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΙΘΑΝΟ......ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΙΑ ΄'ΑΠΙΘΑΝΑ'ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ. EUROVISION ΓΑΡ!! .ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΟΘΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Π.Χ. ΝΑΤΑΛΙΑ .ΤΩΡΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΨΗΦΙΣΕ ???ΜΟΝΟ Η ΕΡΤ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. EUROVISION ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.
gatos
gatos
member
member

Αριθμός μηνυμάτων : 225
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Ηράκλειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Empty Απ: Eurovision

Δημοσίευση από gatos Πεμ Μαρ 03, 2011 6:59 pm

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΡΥΘΜΗΣΜΕΝΑ ΑΥΤΙΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Η ΕΡΤ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΣΕ LIVE ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΜΕΙΝΙΑ ΕΙΧΕ.......................................................................................................................................................................................................................................
gatos
gatos
member
member

Αριθμός μηνυμάτων : 225
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Ηράκλειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης