Kouventoula forum!
Για να εισέλθετε στο φόρουμ πρέπει να γίνεται μέλη ή αν είστε ήδη να συνδεθείτε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Kouventoula forum!
Για να εισέλθετε στο φόρουμ πρέπει να γίνεται μέλη ή αν είστε ήδη να συνδεθείτε!
Kouventoula forum!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μουρίνιο: Θα επιστρέψω μια ημέρα στην Αγγλία!

Πήγαινε κάτω

Μουρίνιο: Θα επιστρέψω μια ημέρα στην Αγγλία! Empty Μουρίνιο: Θα επιστρέψω μια ημέρα στην Αγγλία!

Δημοσίευση από GeorgeGK Κυρ Ιαν 30, 2011 3:16 pm

Μουρίνιο: Θα επιστρέψω μια ημέρα στην Αγγλία! Jose-Mourinho-Inter-Milan-Champions-League-Tr_1984304
Ο Μουρίνιο έκανε δηλώσεις στην «Sunday Mirror», όπου δήλωσε πως κάποια μέρα θα επιστρέψει στην Αγγλία και μάλιστα... αυτή η μέρα μπορεί να είναι νωρίτερα από ότι περίμενει ακόμα και ο ίδιος… Μάλιστα ο πορτογάλος τεχνικός, αναφέρει πως αγαπάει το αγγλικό ποδόσφαιρο, αλλά επίσης και η οικογένεια του αγαπάει την Αγγλία:
«Αυτή η ημέρα μπορεί να έρθει πιο νωρίς από ότι θα περίμενα και εγώ. Είναι πολύ σημαντικό για εμένα και την οικογένεια μου να είμαστε ευτυχισμένοι. Αγαπώ το αγγλικό ποδόσφαιρο και η οικογένεια μου αγαπά την Αγγλία. Έχω πει αρκετές φορές πως θα επιστρέψω μια ημέρα και αυτή δεν αποκλείεται να έρθει πιο νωρίς από ότι θα περίμενα και εγώ».
Στη συνέχεια μίλησε για την Τσέλσι και την αποχώρηση του από αυτή:
«Δεν είχα ποτέ ψευδαισθήσεις. Καταλάβαινα την προσωπικότητα του Ρομάν Αμπράμοβιτς και την κουλτούρα των ανθρώπων που είχε δίπλα του.
Γνώριζα πως δεν ήταν μια δουλειά που θα είχα για δέκα χρόνια. Η δουλειά μου είναι να δώσω σε αυτόν τον άνθρωπο αυτό που ήθελε τη νίκη γνωρίζοντας ότι αργά ή γρήγορα ο χρόνος μου θα τελείωνε».

24ωρο
GeorgeGK
GeorgeGK
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010
Ηλικία : 32

https://kouventoula.forummotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης